Aankomende fotografie workshops
Woensdag 10 juli 2019 | 13:30 – 16:30 | 7-11 jaar
Hoe maak je eigenlijk een foto? Met een camera natuurlijk! Maar niet in deze workshop. We maken foto’s zonder camera met behulp van daglicht, een fotogram. Ga eerst buiten of binnen schatten zoeken die je kan gebruiken voor je compositie of teken zelf iets. De mogelijkheden zijn eindeloos en het resultaat is altijd magisch!
Voor de ouders: in deze workshop wordt geen gebruik gemaakt van chemicaliën en is dus helemaal veilig, ook voor de allerkleinsten.
Vrijdag 12 juli 2019 | 13:30 – 16:30 | 12-16 jaar
Hoe kan je nou het beste een verhaal vertellen met fotografie? Er is zelfs een stijl / genre in fotografie wat daar heel specifiek over gaat: documentaire fotografie. We gaan ons onderdompelen in wat dat nou precies is en bekijken voorbeelden hoe fotograferen het op verschillende manieren hebben aangepakt om een verhaal te vertellen aan de kijker. Met een aantal handvaten gaan we zelf op pad en ontdek je dat verhalen overal te vinden zijn.
Vrijdag 23 augustus | 09:30 – 12:30 | 7-11 jaar
Wordt nog bekend gemaakt. Houdt deze pagina in de gaten voor meer info.
Vrijdag 23 augustus | 13:30 – 16:30 | 12-16 jaar
Wordt nog bekend gemaakt. Houdt deze pagina in de gaten voor meer info.
Waar
FOTODOK // Lange Nieuwstraat 7, Utrecht
Eén ticket: EUR 35,-
Duo ticket (TIP kom met z’n tweetjes):
EUR 60,-
Vragen? Inschrijven?
Je kunt hier een aanmeldingsformulier invullen of janneke@fotodok.org even een mailtje sturen.
Leave a reply